Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sayfa, bu internet sitesini ziyaret eden tüm internet kullanıcıları için geçerli hüküm ve koşulları açıklamaktadır. İnternet sitemizi ziyaret etmekle, bu hüküm ve koşullara uymayı taahhüt etmektesiniz.

 1. Bu internet sitesi Menarini Sağlık ve İlaç San. Tic. A.Ş.’ye (Kısaca “Menarini Türkiye” olarak anılacaktır.) aittir. Bu internet sitesinin hiçbir bölümü, marka, içerik, logo ya da grafik, Menarini Türkiye’nin açık izni olmaksızın kopyalanamaz, iletilemez ya da kullanılamaz. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin, markaların, logoların ve görüntülerin kullanımı ya da çoğaltılması için tüm izin talepleri, Menarini Türkiye’ye iletilmelidir.
 2. Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgeler yalnızca bilgi amaçlı olup daha fazla bilgi için lütfen hekim ve/veya eczacınıza danışınız.
 3. Bu internet sitesinin bağlantıları ile Menarini Türkiye’nin kontrolü dışındaki internet sitelerine erişim sağlanması mümkündür. Ancak, Menarini Türkiye, bağlantılarını ya da değişikliklerini ve güncelleştirmelerini de içerecek şekilde bu internet sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Bağlantılar ziyaretçilere yalnızca kolaylık sağlamak için sunulmuş olup bu internet sitesine dahil edilmeleri hiçbir şekilde Menarini Türkiye’nin ilgili internet sitelerine katıldığı ya da bunlara sponsor olduğu anlamına gelmemektedir. Özellikle bağlantı sağlanan internet sitelerinde bulunan bilgiler yürürlükteki yasal mevzuatla uyumlu olmayabilir ve burada ifade edilen düşünceler, Menarini Türkiye’nin düşüncelerini yansıtmayabilir ya da Menarini Türkiye tarafından onaylanmamış olabilir.
 4. İlaç sektörü, ilaçlar hakkındaki bilgileri sınırlayabilen ya da bölgesel olarak etkileri sınırlı olan yasal düzenlemelere tabidir. İlaçların ruhsat durumları ülkelere göre farklılık gösterebilir ve aynı şekilde kullanım talimatları ve kullanıcı özet bilgileri de farklı ülkelerde farklı ruhsat durumlarına göre değişkenlik gösterebilir.
 5. Menarini Türkiye’nin işbu internet sitesinde bahsedilen ürün adları, tescilli marka sembolünü taşısın ya da taşımasın Menarini Türkiye’nin ya da Menarini Grup şirketlerinin markalarıdır. Bu tescilli markaların izinsiz kullanımı açık bir şekilde yasaklanmıştır.
 6. Sağlık sorunları ya da ürünlere ilişkin spesifik soru ve yazışmalar Menarini Türkiye’ye bu internet sitesi aracılığı ile gönderilmemelidir.
 7. Bu internet sitesine yapılan ziyaretler, hizmetin devamı ve internet sitesinin sürekli geliştirilmesinin sağlanması amacı ile istatistik amaçlı olarak kaydedilmektedir.
 8. Bu internet sitesine, kullanıcının herhangi bir kimlik/kayıt bilgisi girmesine gerek olmaksızın erişimi mümkündür. Menarini Türkiye, site ziyaretçilerinin ve her türlü kişisel verilerinin gizliliğine saygı gösterir. Gizlilik politikamız için lütfen tıklayınız.
 9. Bu internet sitesinin belirli alanları yalnızca sağlık mesleği mensupları içindir.
 10. Menarini Türkiye, bu internet sitesinde bulunan bilgileri ve verileri, gerekli gördüğü zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 11. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kusur, virüs saldırısı, sistem arızası vs. sebepler neticesinde doğan zararlardan Menarini Türkiye ve/veya çalışanları ve/veya ortakları hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 12. Menarini Türkiye bu sitedeki bilgilerin doğru ve güncel olması için makul ölçüde çaba göstermesine karşın bilgilerin doğruluğu ve güncelliği konusunda bir taahhüt vermemektedir ve sitenin içeriğindeki hatalarla veya eksik bilgilerle ilgili yükümlülük veya sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm bilgiler “olduğu gibi” sunulmaktadır. Bu nedenle, bilgiler siteyi ziyaret eden kişiler tarafından dikkatli bir şekilde değerlendirilmelidir. Kullanıcı, bu internet sitesinden edindiği bilgiler nedeni ile uğradığı ya da uğrayabileceği zararlar için Menarini Türkiye’den herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul eder.

Tarihçe

Menarini'nin kökeni,  Archimede Menarini'nin Napoli'nin merkezinde “Farmacia Internazionale”yi açtığı 1886 yılına uzanmaktadır.

Hakkımızda

135 yılı aşkın geçmişe sahip bir İtalyan ilaç firması olan Menarini Group, dünyada 140 ülkede faaliyet göstermektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Menarini’ye hayat veren ve tarihini şekillendiren 8 değerimizi her gün hayata geçiririz.
 

Dünyada Menarini

Menarini Group’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için tıklayın.
Scroll Top