Menarini Türkiye’de çalışmak; her insan için yaşam kalitesini artırmak, herkesin iyiliğine ve toplum sağlığına katkıda bulunmak için bir fırsattır.

Hayata sağlık katmak için insan odaklı, meraklı, sorumluluk ve dürüstlük bilinci ile hareket eden, kalite odaklı ve tutkulu ekibimizi her gün daha da büyütüyoruz!

İşimizi her gün büyük bir adanmışlık duygusuyla ve ürettiğimiz kaliteli ilaçların insanlığa daha çok değer kattığının bilinciyle yapıyoruz.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık odaklı bir yaklaşımla objektif değerlendirme ve işe yerleştirme süreçleri sonrası Menarini Türkiye’de çalışmaya başlayan takım arkadaşlarımızın uyum sürecini en iyi şekilde tamamlamaları, verimli bir çalışma dönemi geçirmeleri adına yetkinlik odaklı eğitim ve gelişim programları sunuyoruz. 

Her bireyin benzersiz ve özel olduğunu odağımızda tutuyoruz. Gelişimlerini desteklediğimiz çalışma arkadaşlarımıza büyüyen organizasyonumuzda yatay ve uluslararası kariyer fırsatları sağlıyor, her birinin sahip olduğu güçlü yetkinliklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Menarini Türkiye olarak hasta odaklı yaklaşımlarımız ile insanı önemsiyoruz. Bu yolculukta iyi bir takım yaratmanın yolunun, insanlara ve yeteneklerine güvenmek ve güçlü değerleri paylaşmak olduğuna inanıyoruz. 

Deneyimlerimiz ve elde ettiğimiz başarılar bize doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu yüzden biz, Menarini Türkiye’deki başarımızın merkezine aynı inançla insanı önemsemeyi ve değerlerimizi koyuyoruz!

Menarini Türkiye'de Kariyer

Tarihçe

Menarini'nin kökeni,  Archimede Menarini'nin Napoli'nin merkezinde “Farmacia Internazionale”yi açtığı 1886 yılına uzanmaktadır.

Hakkımızda

135 yılı aşkın geçmişe sahip bir İtalyan ilaç firması olan Menarini Group, dünyada 140 ülkede faaliyet göstermektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Menarini’ye hayat veren ve tarihini şekillendiren 8 değerimizi her gün hayata geçiririz.
 

Dünyada Menarini

Menarini Group’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için tıklayın.
Scroll Top