MİSYONUMUZ

“insan için değer” üretmek

VİZYONUMUz

''köklü geçmişimizden aldığımız güçle, insan sağlığına, yaşam kalitesine ve sağlığın geleceğine değer katmaktır.''

Menarini Türkiye’de çalışmak; her insan için yaşam kalitesini artırmak, herkesin iyiliğine ve toplum sağlığına katkıda bulunmak için bir fırsattır.

Yetenekli insanlar arıyoruz. Çünkü misyonumuzu yerine getirmek için, girişken ve takım çalışması becerileri olan, enerjik ve çok yönlü bireylere ihtiyacımız var.

İşimizi her gün büyük bir adanmışlık duygusuyla ve ürettiğimiz kaliteli ilaçların insanlığa daha çok değer kattığının bilinciyle yapıyoruz.

Menarini Türkiye’de çalışmaya başlayan takım arkadaşlarımızı ekibimizle hızlı bir şekilde bütünleşebilmeleri ve maksimum verime ulaşabilmeleri için bir yerleştirme ve eğitim döneminden geçiriyoruz.

Her birey benzersiz ve özel değerlere sahiptir. Zaman içinde Menarini çalışanlarının profesyonelliğini en üst seviyeye çıkartarak, onlara yatay geçişli ve uluslararası yeni büyüme ve kariyer olanakları sağlayarak, sahip oldukları bu özel değerlerin açığa çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Grup içinde ve grup için var olmak: Bu, Menarini Türkiye’nin mükemmellik kazanma stratejisidir. Bir takım yaratmanın yolunun, insanlara ve yeteneklerine güvenmek, güçlü değerleri paylaşmak olduğuna inanıyoruz.

Deneyimlerimiz ve elde ettiğimiz başarılar bize doğru yolda olduğumuzu kanıtlıyor. Bu yüzden biz, Menarini Türkiye’deki başarınızın merkezinde sizin ve sizi siz yapan değerlerinizin olduğuna inanıyoruz!

Kariyer

Menarini Türkiye
Tarihçe

100 yıldan uzun zaman önce küçük bir tahlilhanede faaliyete başlayan İbrahim Etem hikayesi...

Menarini Türkiye
Hakkımızda

Misyonumuz, “insan için değer” üretmek...

Menarini Türkiye
Değerlerimiz

Önceliklerimiz ve değerlerimizin anlamını keşfetmek için...


Dünyada Menarini

Menarini Grub’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için.
Scroll Top