Haberler

Menarini Türkiye'den haberleri görmek için sosyal medya adreslerimize tıklayın.

 

icone_facebook   icone_instagram   icone_linkedin   icona_youtube

 

DUYURULAR

İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre Politikası


FAIR PLAY MENARINI ULUSLARARASI ÖDÜL TÖRENİ FIESOLE’DE BÜYÜLÜ BİR GECEYLE SONA ERDİ

FLORANSA, 4 Temmuz 2024 – Hafızalardan silinmeyecek kapanış etkinliğinde spor dünyasının efsane isimleri, Fiesole’deki Roma Tiyatrosunda  davetlilere keyifli anlar yaşattı ve  28. Fair Play Menarini Uluslararası Ödül Töreni perdelerini kapattı. Etik, sadakat ve saygı değerlerine adanan gecede, hem sporda hem de gerçek hayatta fair play ve sportmenliğin örnek isimleri olarak 2024 yılı etkinliğinde ödüle layık görülen isimler kutlandı. 

EFSANEVİ FORVET SAMUEL ETO’O, 28. FAIR PLAY MENARİNİ ULUSLARARASI ÖDÜLÜNÜN KAZANANLARI ARASINDA

FLORANSA, 20 Haziran 2024 – Fair Play Menarini Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Antonello Biscini, Valeria Speroni Cardi ve Ennio Troiano, 2024 yılında ödüle hak kazananlar listesine bir şampiyonu daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor.

28. Fair Play Menarini uluslararasi ödülünün kazananlarini CONI genel merkezi̇nde duyuruyoruz

ROMA, 5 Haziran 2024 – Bekleyiş nihayet sona erdi! Spor dünyasının yeni yıldızları, Fair Play Menarini Uluslararası Ödülü dünyasını ışıl ışıl aydınlatıyor. Her yıl düzenlenen ve etik, sadakat ve saygı değerlerini teşvik eden etkinlik, 3-4 Temmuz tarihlerinde Floransa ve Fiesole’de düzenlenecek olan 28. Ödül Töreninde paylaşılmak üzere, CONI genel merkezinin Şeref Salonunda yapılan basın toplantısıyla resmi olarak başlatıldı. Fair Play Menarini Vakfı, 4 Temmuz akşamı Fiesole’deki Roma Tiyatrosunun sahnesinde bu prestijli ödülü alacak kazananların isimlerini açıkladı.

Uluslararasi Fair Play Menarini Ödül Töreni̇, 2024 Etki̇nli̇ği̇ni̇n Tari̇hleri̇

FLORANSA, 14 Mayıs 2024 – Her yıl, dünya genelinde etik, sadakat ve saygının simgesi haline gelen sporcuların başarılarının kutlandığı Uluslararası Fair Play Menarini Ödül Töreni için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.  

Fair Play Menarini Uluslararası Ödülleri Fair Play şampiyonları Fiesole'de izleyicileri büyüledi

FLORANSA, 6 Temmuz 2023 - Dün akşam, Menarini Uluslararası Fair Play Ödülleri'nin XXVII. organizasyonunun büyük finali, Fiesole'deki Roma Tiyatrosunda binden fazla seyirci tarafından coşkuyla izlendi. Menarini Fair Play Vakfı tarafından düzenlenen, sporda fair play ve saygı kültürüne odaklanan etkinlik, ilk kez bu görkemli sahnede düzenlenen törenle sona erdi.

Tarihçe

Menarini'nin kökeni,  Archimede Menarini'nin Napoli'nin merkezinde “Farmacia Internazionale”yi açtığı 1886 yılına uzanmaktadır.

Hakkımızda

135 yılı aşkın geçmişe sahip bir İtalyan ilaç firması olan Menarini Group, dünyada 140 ülkede faaliyet göstermektedir.

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

Menarini’ye hayat veren ve tarihini şekillendiren 8 değerimizi her gün hayata geçiririz.
 

Dünyada Menarini

Menarini Group’un diğer ülkelerdeki faaliyetlerini görmek için tıklayın.
Scroll Top